Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
Aandacht
Af en toe lekker niks doen
Kan deze film wel?
Samen op vakantie
Spannend dagje uit
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Meer...
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| << Begin < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Volgende > Einde >> | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nietigverklaringen van huwelijken gemakkelijk toegankelijk maken is een vergrijp tegen de rechtvaardigheid en de naastenliefde. Dat zei paus Benedictus XVI vorige week in een toespraak tot het hoogste huwelijkstribunaal van de Kerk. Kerkelijke rechtbanken zouden, wanneer dat maar mogelijk is, hun best moeten doen huwelijken te redden.
“Nu ben ik zelf kind geweest van een parttime werkende moeder en ik kan u vertellen: ik heb er geen pukkels, enge ziektes of diepe krassen op mijn ziel aan overgehouden.” Brechje Loenen reageert op de stelling over wekende ouders. “Punt is natuurlijk dat het welzijn van de kinderen voorop moet staan.”
“Deze richtlijn bedreigt het recht op de verdediging van de publieke moraal, het gezin en het belang van het kind.” Met woorden van deze strekking hebben tegenstanders zich fel tegen een voorstel gekeerd binnen de Raad van Europa dat discriminatie van homo’s moet voorkomen.
“Is er iets moeilijker dan je kinderen bij een ander achter te laten? Noem het een oergevoel, het moederinstinct, of een virtuele navelstreng. Iets in ieder geval dat mij neigt mijn kinderen altijd te willen beschermen.” Lees wat Sanne in haar nieuwste blog schrijft over het ‘Moederinstinct’.
‘Vast iets om te delen’ is het thema van de eerstkomende IHGO Gezinsdag op zondag 7 maart. Met natuurlijk een bezinning over de vasten, tijd voor gebed, ontmoeting met andere gezinnen en een workshop over gezin en opvoeding.
Steeds meer huwelijken en gezinnen staan onder druk door controledrang en gebrek aan vertrouwen, aldus psychiater Richard Fitzgibbons. Maar met het sacrament van verzoening en het beoefenen van de deugden kunnen deze problemen worden overwonnen.
Hoe kun je de communicatie in je relatie verbeteren? Vijf tips om te werken aan jezelf en aan de manier waarop je met elkaar omgaat.
Wij van Katholiekgezin.nl willen graag weten wat je van onze website vindt. Daarom hebben we een korte enquête opgezet waarmee je de site kunt beoordelen. Jouw mening telt!
Vanaf deze week krijgen de lezers van katholiekgezin.nl in een nieuwe wekelijkse blog een kijkje in het gezinsleven van Sanne Gerrits: “Ik hoop met deze stukjes een lichtje te kunnen zijn voor de mama's en papa's die net als ik en mijn familie ‘katholiek gezin’ proberen te zijn met vallen en opstaan.”
Een nieuw onderzoek toont aan dat het aantal Amerikanen dat zegt pro-life te zijn, toeneemt. 58 procent van de ‘millenniumgeneratie’ (18-29-jarigen) verklaart dat abortus “moreel verwerpelijk” is. De enquête, die werd gehouden in december 2009 en januari 2010, werd mede gesponsord door de congregatie van de maristen. 







